O firmie

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność na rynku budowlanym od 1993r.

Rodzaj przeważającej działalności firmy to roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Na początku działalności przedsiębiorstwo zatrudniało zaledwie kilka osób. W dniu dzisiejszym przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 60 osób  oraz firmy podwykonawcze.

Nasza firma wykonywała roboty podwykonawcze dla zakładów  m.in.
  • „RAWBUD” Rawicz sp. z o.o.,
  • Budopol – Wrocław S.A.. ,
  • Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "BUDUS" S.A. ,
  • DOM.developer Wrocław spółka z o.o.
  • i wiele innych.

Od października 2007r. firma podjęła prace generalnego wykonawcy dla Spółki z o.o. „WROCŁAWSKI DOM” na realizację budowy dwóch budynków „E” i „F” we Wrocławiu na „Osiedlu Wilanowskim”. Dzięki pozyskanym wówczas kontraktom firma zaczęła szybko się rozwijać. Od końca 2010r. firma P.H.U. MARBUD rozpoczęła nową inwestycję polegającą na samodzielnym wybudowaniu i inwestowaniu z własnych środków pieniężnych dwóch budynków wielorodzinnych „C” i „D” we Wrocławiu na „Osiedlu Wilanowskim”.

Nasza firma jako wykonawca  i inwestor wybudowała także zespół zabudowy wielorodzinnej, obejmującej 21 budynków mieszkalnych ( 9 mieszkań w każdym budynku)  z garażami podziemnymi przy ul. Cynamonowej we Wrocławiu – jest to I etap inwestycji pod nazwą „Osiedle Cynamonowe”. Obecnie dobiega końca budowa II etapu „Osiedla Cynamonowego” czyli 10 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi.
Są to jedne z najatrakcyjniejszych i najtańszych, gotowych mieszkań we Wrocławiu

Posiadamy dział księgowości, kadr oraz kosztorysowania.


CERTYFIKAT PRZEDSIĘBIORCZOŚCI dla firmy P.H.U. MARBUD przyznany 10 lutego 2012 roku przez Burmistrza Miasta i Gminy Jutrosin.

Niniejszy certyfikat stanowi wyróżnienie i uhonorowanie dotychczasowej prężnej i dynamicznej działalności firmy. Jest potwierdzeniem słusznie obranej drogi rozwoju i skutecznej strategii polityki wysokiej jakości. Działania firmy ukierunkowane są na podnoszeniu jakości i efektywnej kompleksowej obsługi klienta oraz zachowaniu wysokiej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.


Osiągnięcia firmy:

  • budynki „E” i „F” „Osiedla Wilanowskiego” przy ulicy Zatorskiej we Wrocławiu o powierzchni użytkowo-  mieszkalnej 6962,08m2 oraz garaże podziemne o powierzchni 2800m2- jako Generalny Wykonawca.
  • budynki „C” i „D” „Osiedla Wilanowskiego” przy ulicy Wilanowskiej we Wrocławiu  ok. 6000 m² powierzchni użytkowo -  mieszkalno- usługowej – 106 lokali i 83 miejsca postojowe w garażu podziemnym o powierzchni ok. 2500 m²  - jako Inwestor i Generalny Wykonawca.
  • zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z wbudowanymi garażami i usługami oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą pod nazwą „Osiedle Cynamonowe” 21 budynków I etap -jako Inwestor i Generalny Wykonawca.