Osiedle Cynamonowe. Wrocław. Sprzedaż mieszkań z etapu II ruszyła!

Data publikacji:

Najtańsze, atrakcyjne mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, gotowe do zamieszkania. Dla młodych i nie tylko!


Na Osiedlu Cynamonowym znajduje się 31 budynków, w pierwszym etapie już zakończonym znajduje się 21 budynków a w kolejnym który już niedługo zostanie zakończony jest 10 budynków.

Każdy z budynków (tzw. willi miejskich) w drugim etapie ma trzy kondygnacje na każdej znajdują się 3 mieszkania. Mieszkanie są dwustronne w 80% lub jednostronne 20 %. Na parterze są mieszkania powierzchni od 38m2-83m2 z ogródkami o powierzchni od 35-55m2.
Na pierwszym i drugim piętrze mieszkania od 35m2
do 80 m2 z tarasami. Ceny mieszkań to od 3498-4400 zł za m2. Im większe mieszkanie tym mniejsza cena za m2.

To co charakteryzuje nasze osiedle to niska zabudowa, bezpieczna okolica, malownicze ogródki, oczko wodne w którym znajdować się będą kolorowe rybki, plac zabaw, dużo zieleni, dzięki czemu wakacje tutaj trwają cały rok.

Bardzo kuszący oprócz ceny jest również niski czynsz to tylko 1,59 za m2 + opłaty z liczników tzn. woda, prąd, gaz opłaty śmieciowe które są odgórnie narzucone przez miasto ich cena różni się w zależności od metrażu mieszkania oraz czy śmieci są segregowane czy nie, a także od ilości mieszkańców.

Każdy z lokatorów ma również w swoim budynku wspólną wózkownie i rowerownie. Klient ma również możliwość zakupienia komórki lokatorskiej która kosztuje 7.000.  Znajduje się na klatkach schodowych oraz przy garażach podziemnych jak i również miejsca postojowego w 9 garażach podziemnych i ponad 400 miejsc postojowych które znajdują się pod budynkami oznaczonymi jako A,B,D,E,F,G,H.
Miejsce w garażu kosztuje 15.000. Drugie miejsce postojowe w garażu jest za pół ceny. Zaletą szczególnie dla rodzin posiadających małe dzieci jest to że na naszym osiedlu już niedługo zostanie otwarty żłobek i przedszkole.